Kontakt

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Najczęściej zadawane pytania

dekoracyjny

Zestawy DIY wysyłamy w ciągu 1 dnia od zamówienia natomiast gotowe kompozycje zazwyczaj dostarczamy w ciągu tygodnia.
Nasz czas dostawy waha się między 1 dniem a 14. Rozbieżność czasowa w dostawie wynika z tego, że dowozimy lasy w słoiku własnym, bezpiecznym transportem. Chcesz poznać przybliżoną datę dostawy do Twojej miejscowości? Zadzwoń do nas!  

Lasy w słoiku w formie zestawu zrób to sam (DIY) dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej, natomiast gotowe kompozycje dowozimy  własnym bezpiecznym transportem do województw: opolskie, śląskie, dolnośląskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie, małopolskie.

Tak! Jeśli zależy Ci na wyjątkowej kompozycji lub doborze roślin to bez najmniejszego problemu wykonamy Las w Słoiku specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj jednak by zgłosić się do nas około 3 tygodni wcześniej, by rośliny mogły mieć czas na klimatyzację zanim trafią do nowego domu.

Oczywiście! Mamy w swojej ofercie warsztaty dla firm w wersji online oraz stacjonarnej na terenie całej Polski. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu integracji dla firm w formie warsztatów. Więcej na ten dowiesz się tutaj.

Jak najbardziej! Zamówienia złożone przez naszą stronę internetową można odebrać osobiście w naszej pracowni w Oleśnie w województwie opolskim. Po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny Twój las w słoiku będzie na Ciebie czekał 🙂

Jak najbardziej jesteśmy w stanie zrealizować duże zamówienia firmowe. Jeżeli potrzebujesz lasów w słoiku jako prezenty dla pracowników czy kontrahentów to posiadamy specjalną ofertę cenową za duże zamówienia. Napisz do nas!

Shopping Cart