Warsztaty las w słoiku

Warsztaty z tworzenia lasu w szkle
dekoracyjny
Las w słoiku by Leśny Słój

Zorganizuj dla swojej firmy warsztaty las w słoiku

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkową i kreatywną integrację w Twojej firmie, to możesz mieć pewność, że warsztaty z tworzenia zamkniętych ekosystemów będą idealną atrakcją! Warsztaty możemy przeprowadzić w Twojej firmie lub w wybranej przez Ciebie przestrzeni. Niczym nie musisz się martwić, zadbamy o wszystkie szczegóły, a Ty możesz odprężyć się tworząc swój las w słoiku.
Mamy w tym doświadczenie!

Nasze liczby:

Stworzone Lasy w Słoiku
4800 +
Na rynku
lat
Przeprowadzone warsztaty
+

Warsztaty Las w słoiku

Mini
od 95 zł/netto
 • Słój 20 cm lub 25 cm
 • 2 rośliny do wyboru
 • Żywy mech
 • Podłoże do stworzenia ekosystemu
 • Różne rodzaje kamyczków
 • Kamienie ozdobne

Las w słoiku warsztaty

Midi
od 160 zł/netto
 • Słój 32 cm
 • 3 rośliny do wyboru
 • Żywy mech
 • Podłoże do stworzenia ekosystemu
 • Różne rodzaje kamyczków
 • Kamienie ozdobne

Warsztaty Las w słoiku

Maxi
od 190 zł/netto
 • Słój 42 cm lub 52 cm
 • 3 rośliny do wyboru
 • Żywy mech
 • Podłoże do stworzenia ekosystemu
 • Różne rodzaje kamyczków
 • Kamienie ozdobne
O spotkanie dbamy kompleksowo.
Zaczynając od przygotowania przestrzeni, zapewnienia wszystkich niezbędnych elementów, poprowadzenia w ciekawy sposób warsztatów oraz posprzątaniu po sobie.
Z nami o nic nie musisz się martwić!

Warsztaty las w słoiku

dekoracyjny

Warsztaty las w słoiku

Rekomendacje

5/5
Zamówiliśmy około 40 szt. lasów w słoiku dla naszych klientów. Producenta polecam z czystym sercem, pełen profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta oraz elastyczność w dopasowaniu się do pomysłów. Nasi klienci zachwyceni prezentami otrzymanymi od naszej firmy, otrzymujemy wiadomości, że las w słoiku tak piękny, że zamiast do biura trafił do domu, żeby więcej czasu cieszył oko. Dziękujemy raz jeszcze!
Agata Łukasiewicz
Milex
5/5
Polecam z całego serca warsztaty organizowane przez Pana Piotra.💚 Uczniowie naszej szkoły wykonali swoje pierwsze "Lasy w słoiku", które będą prezentami dla ich Mam z okazji Dnia Matki. Profesjonalny instruktaż i podejście do klienta. Świetnej jakości produkty.👌 Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze skorzystamy z oferty firmy Leśny Słój! ☺️
Agata Łukasiewicz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa LOGOS
5/5
Polecam warsztaty Las w słoiku przygotowane i przeprowadzone przez Piotra z Las w Słoju-Leśny Słój. Duża dawka wiedzy, bardzo fajna atmosfera oraz wspaniałe materiały. Wszystko co potrzeba by stworzyć własny ekosystem w pięknym słoju! bardzo fajna forma kreatywnych warsztatów dla zespołu 🙂
Ola Dworowska
Queisser
5/5
Brałam udział w warsztatach w ramach firmowego Dnia Kobiet 😊 Świetna opcja na spędzenie czasu, miła atmosfera i profesjonalne podejście. Widać, że Pan Piotr prowadzi warsztaty z wielką przyjemnością i zaangażowaniem 🪴 Serdecznie polecam 🤗
Patrycja Ciesielska
5/5
Polecam gorąco. Zorganizowaliśmy warsztaty integracyjne dla naszego zespołu. Cała 60tka bawiła się super. Super komunikacja i współpraca na każdym etapie organizacji spotkania
Eliza Wielgomas
Danone
5/5
Bardzo fajnie prowadzone warsztaty. Pan Piotr ma dużą wiedzę na temat roślin. Polecam jako pomysł na integrację.
Karolina Szewczuk

Las w słoiku warsztaty to świetny pomysł na kreatywne spędzenie wspólnie czasu oraz możliwość integracji i lepszego
poznania się pracowników w firmie

Ile trwają Warsztaty Las w słoiku?

Warsztaty lasu w słoiku trwają około godziny czasu i są podzielone na cztery bloki. Pierwszy, to wprowadzenie, w którym opowiadamy krótko o etapach i ciekawostkach przy tworzeniu lasu w słoiku. W kolejnym etapie uczestnicy biorą już sprawy w swoje ręce i przygotowują podłoża pod sadzenie roślin.  Trzeci etap to ten najważniejszy, gdzie następuje sadzenie roślin. Uczestnicy decydują jak dokładnie będzie zaaranżowanych ich osobisty ekosystem. Jeżeli któryś z uczestników nie czuje się pewnie i potrzebuje rady lub pomocy z chęcią podchodzimy i pomagamy, tak by każdy słoiczek został poprawnie wykonany. Ostatni etap - dekorowanie! Ulubiona część wszystkich uczestników; las w słoiku warsztaty. Można poszaleć i nadać swojemu słoiczkowi indywidualnego charakteru.

Jak wyglądają przygotowania
do warsztatów?

Przed każdymi warsztatami przyjeżdżamy odpowiednio wcześniej, aby przygotować miejsce warsztatów. Rozkładamy rośliny, mech, słoje, ziemię i inne niezbędne komponenty do przeprowadzenia warsztatów. Potrzebujemy jedynie trochę przestrzeni oraz stołów aby przygotować warsztaty. Nie ma dla nas znaczenia czy warsztaty odbywają się w salach konferencyjnych, biurach, restauracjach czy na świeżym powietrzu. Zawsze staramy się zostawić po sobie porządek. Po warsztatach każdy uczestnik zabiera ze sobą swój las w słoiku wraz z jego instrukcją obsługi.

Las w słoiku warsztaty - gdzie mogą się odbywać?

Warsztaty las w słoiku mogą się odbywać zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne, biura, sale szkoleniowe jak i na zewnątrz w formie pikniku firmowego! W letnie ciepłe dni nie ma nic przyjemniejszego niż tworzenie lasów w słoiku w otoczeniu natury na świeżym powietrzu. Nasze warsztaty z tworzenia lasów w słoiku organizujemy na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce.

Koszt warsztatów?

Ceny zaczynają się już od 100 zł od osoby. W swojej ofercie mamy sporą liczbę dostępnych rodzajów szkła. Jeżeli masz nieco niższy budżet na takie wydarzenie napisz do nas a postaramy się przygotować indywidualną ofertę.
Warsztaty organizujemy dla grup większych niż 10 osób. Natomiast maksymalna liczba osób jest uzależniona od pojemności pomieszczenia, w którym będą się one odbywały. W swoim doświadczeniu mamy prowadzenie warsztatów dla kilku set uczestników jednocześnie.

A może interesują Cię warsztaty dla firm online?

Zobacz jak prowadzimy nasze warsztaty!

Do każdych warsztatów podchodzimy indywidualnie, staramy się aby każda osoba kończąca warsztaty wyszła z nich uśmiechnięta trzymając w ręku piękny słoik!

Warsztaty las w słoiku

dekoracyjny
Shopping Cart