Warsztaty

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY LAS W SŁOIKU

Kochasz otaczać się roślinnością?

Sami uwielbiamy obcować z roślinami i wiemy jak ważny mają one nas wpływ. Nic tak nie odpręża jak praca przy sadzeniu czy pielęgnacji naszych zielonych podopiecznych. Jeśli kochasz to tak samo mocno jak my lub po prostu potrzebujesz chwili wytchnienia i mentalnego odpoczynku to zapraszamy Cię na nasze warsztaty – stwórz swój własny Las w Słoiku!

 
 
Warsztaty Las w słoiku

Wykonaj swój ekosystem

WŁASNORĘCZNIE

Organizujemy warsztaty grupowe jak i indywidualne, dla dorosłych i dla dzieci. Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny LAS W SŁOIKU, który zabierze po warsztatach do domu, by cieszyć się jego pięknem wraz z bliskimi. Jako organizatorzy zapewniamy wszystkie niezbędne elementy do stworzenia własnego lasu w szkle.

Zorganizujemy warsztaty w Twojej firmie lub na wyjeździe integracyjnym!

Jeśli szukasz pomysłu na integrację w twojej firmie, a zależy Ci na czymś niebanalnym, to możesz mieć pewność, że warsztaty z tworzenia lasów w słoiku będą idealnym pomysłem. Nic nie szkodzi na przeszkodzie byśmy przeprowadzili warsztaty w twojej firmie lub w wybranej przez Ciebie przestrzeni. Niczym nie musisz się martwić. Zadbamy o przygotowanie otoczenia oraz o miłą atmosferę podczas trwania warsztatów.

74350725_831430340621749_3165382702354399232_o

ZAOBSERWUJ NAS