Najlepszy prezent na święta – Las w słoiku

Idealny prezent na święta – Las w słoiku

Tak wiemy, bardzo odważna teza postawiona już na samym początku wpisu. 🙂
Musimy zatem od razu wyjaśnić dlaczego uważamy, że nasze lasy w słoiku są idealnym prezentem na zbliżające się święta.
Produkty naszej firmy cechują się bardzo dużą uniwersalnością, idealnie wpasują się w każde wnętrze. Nie mają również ograniczeń wiekowych, więc mogą być wręczane praktycznie każdej osobie niezależnie od jej ilości lat.
Zdarzają się nam klienci którzy kupują nasze leśne słoje na 80 urodziny swoich rodziców jak na 7 urodziny swoich dzieci.

Z prezentu świątecznego jakim jest nasz las w słoiku ucieszy się praktycznie każda osoba. Dlatego też uważamy, że jest to idealny prezent właśnie na tą okazję!

Najlepszy prezent na święta

Najczęściej wpisując taką frazę w wyszukiwarkę wyświetla się wiele rankingów. 50 najlepszych pomysłów na święta, 500 najwspanialszych prezentów dla niego/niej na Boże Narodzenie i dostajemy czasem bardzo fajne pomysły prezentowe, ale są też takie które powtarzają się wielokrotnie i są już wyświechtane.
Począwszy od herbat świątecznych, śmiesznych skarpetek, skarbonek po świąteczne kubki.
Ile razy można kupować dziadkowi albo wujkowi na święta ciepłe skarpetki? – Wiemy, to się bierze z braku jakiegokolwiek pomysłu. Z tym problemem odsyłamy do akapitu wyżej!

Las w słoiku dowozimy bezpośrednio do Twoich bliskich

W tych ciężkich czasach staramy się wam pomóc sprawić radość swoim bliskim. Jeżeli nie możecie się razem spotkać w tym wyjątkowym dniu, a chcielibyście aby las w słoiku dotarł do osoby obdarowanej nie mogliście trafić lepiej. Nasza firma dowozi piękne zielone prezenty bezpośrednio na podany przez was adres. Robią to nasi kierowcy, więc zamawiając u nas las w słoiku macie pewność, że dojdzie on w całości, nie uszkodzony, a przede wszystkim dojdzie on na czas!

Duży wybór Lasu w słoiku

W naszym sklepie znajdziecie bardzo duży wybór lasów w słoiku. Niżej przedstawimy rozmiary naszych słoiczków i co się w nich znajduje.
Leśny Słój ma w swojej ofercie aż 8 Lasów w słoiku o różnej wysokości. Przy każdym rodzaju słoja staramy się proponować przynajmniej dwie kompozycje roślinne. Łącznie mamy ich do wyboru ponad 16 różnych rodzajów ekosystemów.
1.Nasze najmniejsze czyli 20 cm.
Na ten moment są one tylko w jednej wersji z zieloną fitonią oraz bluszczem. Niedługo na stronie pojawią się również inne piękne propozycje.
2.Kolejne z kolei to 25 cm.
W swojej kolekcji posiadamy je z różową fitonią oraz pięknym bluszczem wonder.
3. Przechodzimy już do nieco większych słoi. 32 cm
Tu mamy dwie kompozycje do wyboru. Jedna składa się z drzewka bonsai oraz bluszczyku. Druga natomiast to kompozycja roślinna z dwoma fitoniami i bluszczyku.
4. Kolejny słój to 42 cm.
Tu dokładnie sytuacja wygląda tak samo jak w przypadku mniejszego słoiczka. Mamy kompozycje składającą się z drzewka bonsai – która jest niezaprzeczalnie waszą ulubioną. Drugą kompozycją jest kompozycja roślinna ze skrzydłokwiatem, zieloną fitonią oraz bluszczem.
5. Las w słoiku 52 cm – to nasza najwyższa propozycja dla was.
Tu dokładnie sytuacja wygląda tak samo jak w przypadku mniejszego słoiczka. Mamy kompozycje składającą się z drzewka bonsai – która jest niezaprzeczalnie waszą ulubioną. Drugą kompozycją jest kompozycja roślinna ze skrzydłokwiatem, zieloną fitonią oraz czerwoną fitonią.
6. Nasza nowość, kropla która ma również wysokość 42 cm.
7. Kula duża – zajrzyjcie do naszego sklepu sprawdzić jakie mamy jej wersie!
8. Nasza największa propozycja czyli słój Maxi.
Kompozycja z drzewkiem oraz bluszczem.

 

 

Shopping Cart