Warsztaty las w słoiku

Warsztaty las w słoiku

Warsztaty lasu w słoiku prowadzimy już od kilku lat. Tak naprawdę od 2018 roku, czyli od 5 lat.
W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma firmami zarówno z większymi typu PGE, Danone, Tymbark, Kompania Piwowarska, PwC, ING, jak i tymi mniejszymi firmami.
Mamy doświadczenie w organizowaniu bardzo dużych warsztatów. Tworzyliśmy nasze lasy w słoiku wspólnie z 200 uczestnikami, ale bardzo często prowadzimy też warsztaty w kameralnych gronach, ok 10-15 osobowych.
Każda grupa ma swoją specyfikę, więc do każdego spotkania podchodzimy indywidualnie. Staramy się aby każdy uczestnik warsztatów wyszedł z nich z ogromem wiedzy oraz z pięknym i niepowtarzalnym lasem w słoiku.

Las w słoiku warsztaty czas trwania

Na warsztaty trzeba przeznaczyć około 45 min. Natomiast zawsze organizatorom podpowiadamy aby zarezerwowali grupie około 15 min więcej. Tak aby uczestnicy spotkania nie czuli presji czasu. Warsztaty mają na celu odprężenie oraz odstresowanie. Jest to odskocznia od codziennych obowiązków w pracy, doskonale to rozumiemy i dbamy o spokojną atmosferę przy prowadzeniu eventu.
Tworzenie lasu w słoiku dzielimy na 3 etapy.
Pierwszym z nich jest przygotowanie podłoża. Do tego celu używamy specjalistycznej ziemi, która jest bardzo silnie oczyszczona. Dodatkowo w tym etapie jest nam potrzebny keramzyt oraz węgiel aktywny.
Drugim etapem jest sadzenie roślinek. Jest to najważniejszy krok przy tworzeniu lasów w słoiku i każdemu uczestnikowi warsztatów nasi prowadzący starają się pomóc. 
Bardzo ważna jest wysoka jakość roślin, które są sadzone w lasach w słoiku, dlatego starannie selekcjonujemy dla was rośliny i na warsztaty przywozimy najświeższe dostawy, które przyjeżdżają do nas prosto z Holandii.

Gdzie mogą się odbywać warsztaty las w słoiku?

Wpis ten ukazuje się u nas na stronie pod koniec listopada, więc jedyną możliwością na tworzenie lasów w słoiku w tym okresie są zamknięte przestrzenie. Bardzo często nasze warsztaty prowadzimy w hotelach, restauracjach oraz siedzibach firmowych.
Do przeprowadzenia warsztatów potrzebujemy tylko stołów i trochę miejsca dla uczestników.
W cieplejszych miesiącach doskonałym pomysłem na organizacje warsztatów jest przygotowanie ich na zewnątrz, czyli w ogrodzie, na trawie przy firmie, w parku.

Las w słoiku warsztaty
Las w słoiku warsztaty

Dla kogo przeznaczone są warsztaty z tworzenia lasów w słoiku?

“Warsztaty las w słoiku” skierowany jest dla grup zorganizowanych. Zazwyczaj są to spotkania firmowe, integracje zespołowe, wieczory panieńskie lub  spotkanie grupki przyjaciół. 
Często przy zapytaniach o warsztaty pada pytanie czy taka forma integracji jest odpowiednia dla mężczyzn. Z doświadczenia zapewniamy, że tak! Bardzo często męska grupa na tego typu warsztatach bawi się świetnie tworząc przy tym piękne lasy w słoiku.
Wcześniej pisaliśmy już o tym, że do każdych warsztatów podchodzimy indywidualnie, więc inaczej prowadzimy warsztaty dla grupy dzieci, a inaczej dla dużej grupy na spotkaniu firmowym.
Staramy się żeby każdy, kto uczestniczy w naszych warsztatach wyszedł z nich z uśmiechem na twarzy i z pięknym lasem w słoiku w rękach.

Świąteczne warsztaty las w słoiku

Święta to czas wielu rodzinnych spotkań. Nie inaczej jest w firmach, to czas zimowych integracji zespołowych i w tym okresie mamy bardzo dużo zapytań o warsztaty. 
Staramy się aby warsztaty oddawały świąteczny klimat i nastrój. W swojej ofercie mamy różnego rodzaju ozdoby świąteczne, ale jesteśmy też otwarci na sugestię organizatorów.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na naszym mailu.

Shopping Cart